سایت درد و دل آنلاین (پرسش و پاسخ ) برای اولین بار در ایران

حریم خصوصی و قوانین سایت درد و دل

نشانی وب‌سایت ما: https://dardodelkon.ir

تابع قوانین ج.ا.ا

کاربران،بازدیدکنندگان،دوستان و هموطن های عزیر:

-این یک ایده نو در سال های گذشته(بیش از ده سال پیش) می باشد که در آن زمان بدور از اهداف تجاری و مادی و در نوع خود کم نظیر تاسیس شد.

-ما اهل معجزه و جادو نیستیم و طبابت و درمان انجام نمیدهیم، تخصص ما همدردی و شنیدن صحبت های شما است.

-اگر در سایت درد و دل/ درددل می کنید لطفاً با نام مستعار باشد، این برای جلوگیری ازهرگونه سوء استفاده احتمالی است.

-درج و انتشار شماره تماس شما در متن درد دل عمومی و همچنین در پاسخ های آن مجاز نمی باشد.

-احتمال هک و سوء استفاده وجود دارد،ما همواره تلاش میکنیم تا امنیت را تامین نماییم.

-شما مختارید که از نام مستعار و نام خودتان استفاده کنید و یا اطلاعات شخصی را وارد نمایید و مسئولیت آن بر عهده شما است.

-هر بازدید کننده ای که اقدام به درد و دل می کند پذیرفته است که پاسخ ما ممکن است اشتباه و یا باب میل وی نباشد.

-ما بر اساس سال ها تجربه و دردهای مشترک در خدمت شما هستیم و بقای سایت رضایت نسبی شما عزیزان است.

-بسیاری از کاربران اعلام میکنند همینکه مشکلات خود را بازگو میکنند آرام تر میشوند حتی بدون پاسخ از طرف ما.

-شما میتوانید بارها و بارها بطور رایگان پاسخ درد و دل ارسال نمایید و تا جایی که در توان ما باشد پاسخگوی شما هستیم.

-درد و دل شما قابلیت حذف شدن ندارد.لطفاً دقت فرمایید و تا زمانی که سایت پابرجا باشد شما از طریق شماره درد و دل میتوانید به محتوای خود دسترسی داشته باشید.

-در درد و دل های عمومی که برای کلیه بازدید کنندگان منتشر میشود و همه امکان پاسخ و همدردی دارند ممکن است پیام های مختلفی ارسال شود.لطفاً به این موضوع توجه فرمایید.

-در درد و دل خصوصی فقط تیم مدیریتی سایت پاسخ گوی شما عزیزان هستند و امکان مشاهده توسط سایر کاربران نیست.

-بر اساس تجربه این شیوه از درد و دل بسیار مفید تر از تماس تلفنی،چت آنلاین و روش های موجود است،وقفه ایجاد شده در پاسخ نشان میدهد اثر گذاری بیشتری حاصل می گردد.

-ما رقیب هیچ کس نیستیم و ادعایی نداریم.تخصص ما گوش دادن به صحبت های شما است.

-در درد دل کردن پیشنهاد می شود از نام مستعار استفاده کنید اما اطلاعات مورد نیاز از قبیل جنسیت و سن وسال و ..را صحیح تکمیل نمایید تا پاسخ دهنده درک صحیحی از شرایط شما داشته باشد.

– در حال حاضر هیچگونه تماس و پیامکی از طرف سایت با شما برقرار نمی شود، مراقب افراد سودجو باشید، در صورت ایجاد امکان پیامکی متعاقباً از همین طریق اعلام می گردد.

– تمامی ایمیل های ارسالی از سایت با نام سایت می باشد و هیچگونه ایمیلی توسط یاهو و یا جیمیل و ..برای شما ارسال نمی گردد، لطفا به نام ایمیل و نام سایت و پسوند آن دقت فرمایید.

– ترجیحا از کافی نت ها و کامپیوتر و گوشی عمومی استفاده ننمایید و در صورت استفاده از کامپیوتر های عمومی بعد از استفاده حتماً مرورگر سایت را حذف نمایید.

– در درد دل عمومی می توانید به عنوان ایجاد کننده در صورت دریافت پاسخ توسط دیگران نظر خود را مجدد بیان نمایید.

– در درد دل خصوصی شماره پیگیری را یادداشت نموده و برای مراجعه بعدی نیاز می باشد، این شماره را در اختیار افراد دیگر قرار ندهید.

– در صورت مشاهده هرگونه غلط املایی و یا ناخوانایی متون مارو بخشیده و لطفاً به ما اطلاع دهید.

– متوسط زمان پاسخگویی به درد دل عمومی مشخص نبوده و در صورت ارسال پاسخ توسط هر بازدید کننده پس از تایید منتشر خواهد شد.

– متوسط زمان پاسخ در درد دل خصوص حداکثر 48 ساعت بوده و این زمان تقریبی می باشد، سعی ما ارسال پاسخ در اسرع وقت می باشد اما به علت محدودیت های وقت و سایر دلایل بعضاً با تاخییر در خدمت خواهیم بود.

– در نگارش کلمه و موضوع سایت، درد و دل و یا درد دل درج شده است و به علت عرف و همچنین نگارش صحیح از هر دو عنوان استفاده شده است.

– شما عزیزان می توانید با ارسال پاسخ به درد دل های عمومی به افراد درد دل کننده یاری نموده و با نیت مثبت با کاربران همدردی نمایید.

– اصول کار در این سایت همدردی و شنیده شدن صحبت های شما عزیزان است و پاسخ و مشاوره در مبنای کار قرار ندارد، بعضاً ممکن است انتقال تجربه و یا یادآوری نکاتی ارائه گردد، لذا لطفاً جهت مشاوره و درمان به مراکز مربوطه مراجعه نمایید.

کدامیک از اطلاعات شخصی را جمع آوری میکنیم و چرا

دیدگاه‌ها

هنگامی که بازدیدکنندگان نظرات خود را در سایت می‌نویسند، ما اطلاعاتی را که در فرم نظرات و همچنین بازدید کننده‌ها ارائه می‌شود جمع آوری می‌کنیم ’s آدرس IP و رجیستر عامل کاربر مرورگر برای کمک به تشخیص هرزنامه.

یک رشته ناشناس ایجاد شده از آدرس ایمیل شما (همچنین هش نامیده می‌شود) ممکن است به سرویس Gravatar ارائه شود تا ببینید آیا از آن استفاده می‌کنید. سیاست حفظ حریم خصوصی خدمات Gravatar در اینجا در دسترس است: https://automattic.com/privacy/. پس از تأیید نظر شما، تصویر نمایه شما در متن نظر شما قابل مشاهده است.

رسانه

اگر تصاویر را به وبسایت آپلود کنید، نباید آپلود تصاویر با داده‌های مکان جغرافیایی (EXIF GPS) شامل شود. بازدیدکنندگان وب سایت می‌توانند هر گونه اطلاعات مکان را از تصاویر در وب سایت دانلود و استخراج کنند.

فرم‌های تماس
کوکی‌ها

اگر شما نظر خود را در سایت ما ثبت کنید، ممکن است برای ذخیره نام، آدرس ایمیل و وب سایت خود در کوکی‌ها تصمیم گیری کنید. اینها برای راحتی شما هستند، به طوری که شما مجبور نیستید دوباره جزئیات خود را پر کنید زمانی که نظر دیگری را ترک کنید. این کوکی‌ها یک سال طول خواهد کشید.

اگر از برگه ورود ما بازدید نمایید، ما یک کوکی موقت برای مشخص نمودن اینکه آیا مروگر شما کوکی قبول می‌کند را تنظیم می‌کنیم. این کوکی محتوای اطلاعات شخصی شما نیست و وقتی مرورگر شما بسته می‌شود از بین می‌رود.

هنگام ورود به سیستم، ما همچنین کوکی‌ها را تنظیم خواهیم کرد تا اطلاعات ورود به سیستم و گزینه‌های صفحه نمایش خود را ذخیره کنید. کوکی‌های ورود به سیستم برای دو روز گذشته و کوکی‌های گزینه‌های صفحه نمایش برای یک سال گذشته است. اگر شما انتخاب کنید ” به یاد داشته باشید من Me”، ورود شما برای دو هفته ادامه خواهد داشت. اگر از حساب خود خارج شوید، کوکی‌های ورود حذف خواهند شد.

اگر یک مقاله را ویرایش یا منتشر کنید، یک کوکی اضافی در مرورگر شما ذخیره خواهد شد. این کوکی حاوی اطلاعات شخصی نیست و به سادگی نشان می‌دهد که شناسه پست مقاله شما فقط ویرایش شده است. بعد از یک روز منقضی می‌شود.

محتوای جاسازی‌شده از دیگر وب‌سایت‌ها

مقالات موجود در این سایت ممکن است شامل محتوای تعبیه شده (مثلا ویدئوها، تصاویر، مقالات و غیره) باشد. مطالب جاسازی شده از وب سایت‌های دیگر رفتار دقیقا همان طوری که بازدید کننده از وب سایت دیگر بازدید کرده است.

این وبسایت‌ها ممکن است اطلاعاتی مربوط به شما را جمع‌آوری کنند، از کوکی‌ها استفاده کنند، ردیابی سوم شخص اضافه را جاسازی کنند و تعامل شما را با محتوای تعبیه شده نظارت کنند که شامل ردیابی تعامل شما با محتوای جاسازی شده است اگر حساب کاربری داشته و به آن وبسایت وارد شده باشید.

تجزیه و تحلیل
اطلاعات شما را با چه کسی به اشتراک می‌گذاریم
چه مدت ما اطلاعات شما را حفظ می‌کنیم

اگر یک نظر را ترک کنید، نظر و متادیتای آن به طور نامحدود حفظ می‌شوند. این به این معنا است که ما می‌توانیم به جای برگزاری آنها در یک خط مؤثر، به طور خودکار هر نظر پیگیری را تصدیق و تأیید کنیم.

برای کاربرانی که در وب سایت ما ثبت نام می‌کنند (اگر وجود داشته باشند)، ما همچنین اطلاعات شخصی را که در مشخصات کاربر آنها ارائه می‌کنیم، ذخیره می‌کنیم. همه کاربران می‌توانند اطلاعات شخصی خود را در هر زمان (به جز آنها که نمی‌توانند نام کاربری خود را تغییر دهند) ببینند، ویرایش و یا حذف کنند. مدیران وب سایت همچنین می‌توانند این اطلاعات را مشاهده و ویرایش کنند.

حقوقی که بر روی داده‌هایتان دارید

اگر در این سایت حساب کاربری دارید یا نظرها را ترک کرده اید، می‌توانید درخواست دریافت یک فایل صادر شده از اطلاعات شخصی که ما در مورد شما نگه می‌داریم، از جمله هر گونه داده‌ای که برای ما ارائه کرده اید. همچنین می‌توانید درخواست کنید که ما هر گونه اطلاعات شخصی که در مورد شما نگه داریم پاک کنیم. این شامل اطلاعاتی نیست که ما مجبور به نگهداری آنها برای اهداف اداری، قانونی یا امنیتی باشیم.

داده‌های شما را به کجا ارسال می‌کنیم

دیدگاه‌های بازدیدکننده ممکن است از طریق یک سرویس تشخیص جفنگ خودکار بررسی شوند.

اطلاعات تماس شما
اطلاعات اضافی
چگونه از اطلاعات شما حفاظت می‌کنیم
چه رویه‌های نقض اطلاعات در حال حاضر وجود دارد
چه چیز جدیدی از داده‌ها دریافت می‌کنیم
تصمیم گیری خودکار و / یا پروفایل ما با داده‌های کاربر انجام می‌شود
الزامات افشای قانونی صنعت

صمیمانه از شما عزیزان برای مشارکت در درد دل های عمومی تشکر می نماییم

(مدیریت سایت)

لطفاً از طریق مشارکت در پاسخ دهی به درد دل های عمومی ما را یاری نمایید

با تشکر از همراهی شما.

پیمایش به بالا
question